foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

20190610 183725W Sali Kameralnej MOKu 10 czerwca 2019 roku nasza szkolna grupa teatralna podsumowła trzy lata pracy, która zaowocowała licznymi sukcesami, a przede wszytskim przyjaźniami i pasją do teatru.

Spektakl "Zakurzona Królewna" Piotra Rowickiego pokazuje wyimaginowany świat, gdzie lalki budzą się do życia po 20 latach i każda z nich opowiada swoją historię, w sporze z resztą marionetek. To ciekawa, wielopoziomowa opowieść o nas samych, naszych pragnieniach, niespełnionych marzeniach i tym, że nie chcemy odejść do lamusa.

To był piękny czas dokonywania wyborów, odkrywania talentów i poznawania własnych umiejętności. Za wszystkie piękne chwile dziękuję!

B. Wyrzykowska-Piesik

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!