foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Bardzo prosimy rodziców, którzy zapisali swoje dzieci do klasy 4 SP nr 27 aby po zakończeniu roku szkolnego dostarczyli do sekretariatu szkoły oryginały świadectw ukończenia klasy trzeciej. Otrzymają Państwo wówczas przekaz, który należy dostarczyć do swojej poprzedniej szkoły. Prosimy również rodziców, którzy zadeklarowali się, a jeszcze tego nie zrobili, o wypełnienie w sekretariacie wniosku o naukę języka mniejszości narodowej (niemieckiego). Pamiętajcie Państwo również o zdjęciach legitymacyjnych.

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!