foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

W dniu 15.03.2018r. odbyło się uroczyste pasowanie uczniów pierwszej klasy SP na czytelników biblioteki szkolnej. W zaczarowaną podróż do krainy bajek i baśni dzieci wprowadziły postaci z bajek: Kubuś Puchatek (Kamila Bąk), Elza (Natalia Mentel) i Anna (Kinga Popławska) z Krainy Lodu, Czerwony Kapturek (Natalia Sztąderska), Fiona (Alina Janc), Królowa Śniegu (Wiktoria Jaworek), Cruella de Mon (Oliwia Winiarska), Wróżka Czytuszka (Wiktoria Klyszcz) oraz Królewna Śnieżka (Weronika Krauza).

Impreza składała się z dwóch części. Pierwsza - artystyczna, podczas której uczniowie uroczyście złożyli ślubowanie i wstąpili w poczet czytelników. W drugiej części uczniowie odwiedzili szkolną bibliotekę i w sposób praktyczny zapoznali się z zasadami korzystania z biblioteki i czytelni.

Akcja odbyła się pod opieką nauczycieli-bibliotekarzy: Zuzanny Zappel oraz Katarzyny Stankiewicz.

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!