20200305 085721Na dworze robi się coraz cieplej, pojawiają się pierwsze nieśmiało wychylające się przebiśniegi i krokusy, po śniegowych bałwanach nie ma już nawet śladu...to znak, że zbliża się wiosna.

Klasa I uczestniczy w kolejnej już V edycji Uczymy Dzieci Programować. Na ostatnich zajęciach dzieci nie tylko poznawały zwiastuny wiosny ale również na podstawie podanych koordynatów układały kwiatowy wzór, a kod utworzony z symboli graficznych, wskazał miejsca, na których zostały umieszczone litery tworzące wyraz „wiosna” - kodowały. Dzieci super się bawiły.

p. A. Matusiak

TECH braz 2020 mm