foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

IMG 20191115 WA0019W piątek 8 listopada uczniowie klasy I – III  robili zdrowe śniadanie. Dzieci przyniosły do szkoły potrzebne produkty i w grupach przygotowywały smaczne, pełne witamin kanapki, sałatki. Praca przyniosła wszystkim wiele radości. Dzieci przekonały się, że najlepiej smakuje śniadanie wykonane własnoręcznie. Wiedzą, jakie korzyści wynikają ze spożywania drugiego śniadania. Zajęcia były “bardzo smaczne”.

p. A. Matusiak

 
Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!