foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

10 marca 2018 w naszej szkole gościliśmy rodziców i ich dzieci, które od przyszłego rok szkolnego zaczną naukę w naszej szkole podstawowej w klasie czwartej i siódmej. Goście zwiedzali szkołę oraz uczestniczyli w licznych zajęciach przygotowanych przez nauczycieli. Dużym zainteresowaniem cieszyły się nasze roboty mBot. Podczas pokazu pokazaliśmy efekty pracy w projekcie STEMJAM:

  • Robota, który jeździ po labiryncie
  • Projekt: „Przejazd kolejowy”
  • Robota, który ma zamontowany kompas i pokazuje kierunki świata
  • Robota, który jest sterowany przez joystick.
Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!