foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Innowacja pedagogiczna pt.: "Poznajmy się - współpraca szkół ogólnokształcących Zabrza i Rovereto w oparciu o webquest "Skarbnikowe historie" przewidziana jest na okres: 01.09.2013r. do 30.06.2015r.

W przedsięwzięciu biorą udział nastepujące szkoły: SP n r 5, ZSO n r 12, ZS nr 10, ZS nr 18 i ZS nr 20. 

Innowacja jest efektem wymiany doświadczeń pomiedzy polskimi i włoskimi partnerami. Podczas realizacji projektu nauczyciele i uczniowie będą podnosić swoje kompetencje z zakresu stosowania ICT oraz języka angielskiego, promować szkoły w środowisku lokalnym i ponadlokalnym, doskonalić umiejętności pracy metodą projektu.

Nauczyciele i uczniowie będą pracować formą webquestu, która przypomina interaktywną grę dydaktyczną. Praca nad poszczególnymi częściami będzie prowadzona w postaci projektów uczniowskich, które mogą stanowić obowiązkowy projekt gimnazjalny. Webquest zostanie umieszczony na stronach www. wszystkich placówek partnerskich. To pomoże poznać pracę szkół polskich i włoskich.

    

wst relpol phoenix contact LAPP GROUP

 

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!