foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

król30 września w ramach imprez towarzyszących Festiwalowi Dramaturgii Współczesnej Teatr Prawdziwny i przyjaciele wystawili w Teatrze Nowym sztukę M. Guśniowskiej pt. "Król Żaglonosy". Było to wznowienie spektaklu, którego premiera miała miejsce 12 czerwca, a był przygotowany w ramach stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Zagrało w nich kilku naszych uczniów: Krystian Kowalski (2o) oraz Natalia Jurkowska, Zuzanna Prygiel, Ela Wilk i Jakub Jabłoński (5a).

Gratulujemy Wam odwagi i życzymy dalszych sukcesów scenicznych.

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!