foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Anna Jamróz była uczennicą naszego gimnazjum, teraz uczęszcza do liceum. Posiada duże umiejętności recytatorskie. Ma na swym koncie wiele sukcesów na terenie województwa i miasta. Do najważniejszych należą: wyróżnienie w Wojewódzkich Eliminacjach Małego OKR oraz Grand Prix dla najlepszej recytatorki XIX i XX Ligi Recytatorów. Dzięki jej umiejętnościom  nasze gimnazjum ukończyło zmagania na  II miejscu. Ania prezentuje ciekawy i niepowtarzalny sposób recytacji, który został dostrzeżony, a uczennica otrzymała tytuł "Osobowości scenicznej".

W liceum również stara się kontynuować swoją pasję. Rozpoczęła w roku szkolnym 2013\2014 od zdobycia I miejsce w IX Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim "Z Gałczyńskim łatwiej"oraz  II miejsce w eliminacjach miejskich 59 OKR-u.  W roku szkolnym 2014/2015 zajęła I miejsce w 60 eliminacjach miejskich OKR oraz III miejsce w wojewódzkim konkursie "Poezja i proza na wschód od Bugu i nie tylko...".

Oprócz sukcesów recytatorskich Ania posiada również wiele wyróżnień plastycznych. Dwa razy otrzymała Grand Prix Konkursu "Impresje baletowe". Jej prace charakteryzują się ciekawym stylem, są niepowtarzalne.

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!