foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

 IMG 0665W dniach 16.10-17.10 nauczyciele uczestniczyli w spotkaniu roboczym w Lunde, w Norwegii.

Koordynatorzy dokonali ewaluacji zadań 9,10 i 11- efekty na stronie projektu. Wyciągnięto wnioski do dalszej pracy. Naszkicowano plan pracy na rok szkolny 2017/2018. Omówiono szczegółowo zadania 12,13,14,16. Zaplanowano spotkanie w Grecji i na Sycylii.

Spotkanie miało również na celu przeszkolenie nowych nauczycieli w zakresie prowadzenia projektów unijnych. Dowiedzieli się jak prowadzić projekty w  Akcji K1 I K2. Jak je napisać, na co kłaść nacisk. Nauczyciele zostali również przeszkoleni w temacie platformy etwinning

Wszyscy nauczyciele zostali zapoznani z norweskim systemem edukacji. Zostali oprowadzeni po rozległym terenie szkoły, do którego należy prywatna przystań wodna z kajakami, las z terenami do jazdy narciarskiej biegowej, jak również wzgórza do narciarstwa zjazdowego i skoków narciarskich. Nauczyciele mieli możliwość obserwacji i prowadzenia lekcji. 

Galeria

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!