foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Ostrzeżenie
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/admzs10/domains/zs10.zabrze.pl/public_html/images/galeria/wydarzenia/2014_2015/3D_pierwsze_wydruki,limit=0,width=100,height=100,gap_h=20,gap_v=20,displayarticle=1.
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/wydarzenia/2014_2015/3D_pierwsze_wydruki,limit=0,width=100,height=100,gap_h=20,gap_v=20,displayarticle=1

Czytaj więcej: Nasze pierwsze doświadczeniaNo i mamy za sobą pierwsze wydruki i pierwsze doświadczenia. Kilka przykładowych przedmiotów zdążyliśmy wydrukować i niestety zanieczyścił się extruder. Trochę szybko, jak na klika wydruków. Okazało się, że zatrzymała się szpula, na której nawinięty jest materiał drukujący tzw. filament. Więc trzeba było przeprowadzić przedwczesną konserwację drukarki - czyli przeczyścić extruder. Oczywiście nie obyło sie bez przygód. Robiliśmy to po raz pierwszy!

Czytaj więcej: Nasze pierwsze doświadczeniaWięc rozkręciliśmy extruder, i przy pomocy pędzelka usunęliśmy wszystkie zanieczyszczenia - tzn. nadmiernie nagromadzony materiał drukujący (filament). Niezbędne okazały się narzędzia, które otrzymaliśmy w komplecie z drukarką. I przy okazji tych prac, nie zauważyliśmy, że wypadło nam malutkie - bo o średnicy 7 mm - łożysko. No i przerwa w drukowaniu! Łożysko się zapodziało i musieliśmy postarać się o nowe.

Po otrzymaniu nowego łożyska - zamontowaliśmy je - i z powrotem możemy cieszyć się wydrukami 3D. Ale doświadczenie! Na pewno kiedyś przyda się w ewentualnej przyszłej pracy, jeżeli własnie do takiej  - gdzie między innymi będą drukarki 3D - nasze losy nas zawiodą.

    

wst relpol phoenix contact LAPP GROUP

 

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!