foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Czytaj więcej: Znowu na podium...Serdecznie gratulujemy naszym licealistkom, które -  jak zwykle - nie zawiodły i znalazły się w protokole IX powiatowo - miejskiego Konkursu Pieśni Patriotycznej organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury w Gliwicach.

Amelka Cieślik zajęła III miejsce, a Lena Piesik otrzymała wyróżnienie.

Brawo dziewczyny.

65. wojewódzki OKR!

W dniach 7-9 września w Instytucie Myśli Polskiej w Katowicach trwały eliminacje rejonowe 65. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Naszą szkołę i Zabrze reprezentowały 4 osoby.

Z przyjemnością informujemy, że Zuzanna Gajdzik z klasy 2o zajęła I miejsce w kat. recytacja, a Lena Piesik z 2H (akompaniament Mateusz Ferst z 4b/d) i Amelia Cieślik z 2H (akompaniament Lena…

Read more: 65. wojewódzki OKR!

Sukcesy w 65. OKRze!!!
Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/Zuza.jpg'
There was a problem loading image 'images/Zuza.jpg'

Eliminacje miejskie 65. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego dla naszych artystów skończyły się pełnym sukcesem. Nie po raz pierwszy udowadniamy, że „artystyczna dziesiątka” to jest coś.

Z przyjemnością informujemy, że:

Zuzanna Gajdzik zajęła…

Read more: Sukcesy w 65. OKRze!!!

VIII Wieczór Poezji!

Nietypowy był to spektakl – niezwykłe to były urodziny! 28 lutego zespół Zdziesiątkowani wraz ze swoją instruktorką Beatą Wyrzykowską-Piesik oraz przyjaciółmi zaprosił widzów do Sali Kameralnej Teatru Nowego na wydarzenie szczególne, bo wydarzenie podwójne: spektakl słowno-muzyczny w urodzinowej oprawie. A o detale zadbano z pietyzmem - były kolorowe zaproszenia, kwiaty,…

Read more: VIII Wieczór Poezji!

Podkategorie

    

wst relpol phoenix contact LAPP GROUP

 

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!