Wyniki rekrutacji do drugiej tury projektu "Praktyki w rytmie flamenco". Gratulujemy i życzymy udanego wyjazdu!

Wszystkich 3 i 4 klas uczniów zapraszamy na praktyki w Hiszpanii!

Załączniki

Czy jesteście zainteresowani tym, by swoje umiejętności rozwijać w słonecznej Hiszpanii? Jeżeli tak, to mamy coś dla Was! ☀️☀️☀️

Kilka informacji na początek❗️

Praktyki odbędą się w Hiszpanii, w Sewilli (region: Andaluzja) i organizowane będą przez euroMind oraz Zespół Szkół nr 10 w Zabrzu. W ramach projektu zorganizowane zostaną 2 grupy piętnastoosobowe (uczniowie przyszłorocznych klas 3A/C, 3E/I, 3P, 4E/I, 4P), dla których mobilność przewidziana jest na listopad 2023 oraz luty/marzec 2024 roku.

Udział w projekcie uczniów i opiekunów praktyk jest bezpłatny. Koszty jego organizacji i realizacji pokrywane są ze środków UE. Regulamin i zasady rekrutacji opublikujemy wkrótce. Wszelkie pytania postara się rozwiać koordynator projektu Pani Anna Rosińska-Pater.

To co, chętni na taki wyjazd? My już nie możemy się doczekać! 🥰🥰🥰 Zainteresowanych prosimy o śledzenie naszych mediów społecznościowych ☺️

W naszej szkole jest realizowany projekt Zawód jutra - wsparcie edukacji zawodowej w Zabrzu, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

Nasi uczniowie odbyli już doradztwo zawodowe. W kwietniu planowane jest szkolenie z zakresu kompetencji miękkich i umiejętności uniwersalnych. Następnie odbędą się szkolenia i kursy zawodowe (programowanie w Pythonie, Php, Unity, Unreal) oraz staże u pracodawców.

Strona projektu: miastozabrze.pl/miasto/projekty-unijne-i-krajowe/zawod-jutra-wsparcie-edukacji-zawodowej-w-zabrzu/

Informacje o projektcie - pdf: zawód jutra - informacje.pdf