foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

20170301 140747Od 2 mięsięcy ćwiczymy do naszego debiutu teatralnego do VII spotkań teatralnych "bez maski". Mamy nadzieję, że zdążymy ze wszystkim, a nasz spektakl pt. "A niech to gęś kopnie"  przypadnie widowni do gustu. Szcególnie dużo pracy przed naszymi bohaterami, Zuzią - obsadzoną w roli tytułowej Gęsi - i Kacprem, który wciela się w postać Lisa. Każda jednak rola, mała czy duża, jest tak samo ważna. Zatem z całych sił postaramy się, żeby pierwszy występ zespołu 10kurtyna  był dla nas przyjemnym przeżyciem i dostarczył nam doświadczeń, które zaowocują wymiernymi korzyściami w przyszłości.

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!