foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

DSC 0381Kolejny Dzień Żaka za nami.

Maturzyści przejęli szkołę 8 stycznia – spotkaliśmy w tym dniu m.in. górników, pielęgniarki, lekarzy, anioły, diabła, pszczółkę, kucharkę, żołnierzy i wielu wielu innych przebierańców. Można było zaopatrzyć się w pyszne ciasta, gofry czy tosty, zrobić sobie tatuaż, pooglądać filmy czy pójść na  karaoke lub gry komputerowe. Dużą atrakcją cieszył się mecz nauczyciele-maturzyści. Po zaciętej grze w piłkę nożną zwyciężyli uczniowie zaś siatkówka już należała do nauczycieli.

Dziękujemy wszystkim za wyrozumiałość, hojność i włączenie się do zabawy: dziękujemy dyrekcji szkoły, nauczycielom, młodzieży, pani Magdzie z szkolnego sklepiku oraz tym wszystkim, którzy nas wspierali i oczywiście wychowawcom za pomoc.

Zebraliśmy ponad 2300zł.

Maturzyści

link do galerii

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!