foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

IMGP8860Dnia 6 kwietnia 2016r. w hali MOSiR odbyły się pod patronatem prezydenta Zabrza Małgorzaty Mańki-Szulik 18 Targi Edukacji "Szkolne Prezentacje 2016". Głównym adresatem targów są uczniowie ostatnich klas szkół gimnazjalnych. Zespół Szkół nr 10 przedstawiał na swoim stoisku oprawę związaną z Gwiezdnymi Wojnami, a głównymi atrakcjami były drukarka 3D, dron oraz roboty Lego Mindstorms. Projekt DroneTeam był promowany poprzez prezentację drona i drukarki 3D, a także przez informacje w szkolnej ulotce. Swoją premierę miał również roll-up "DroneTeam".

Galeria DroneTeam.

Galeria zdjęć z Targów Edukacyjnych.

Informacje o targach można poznać również na innych stronach:

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!