foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

20170301 140747Od 2 mięsięcy ćwiczymy do naszego debiutu teatralnego do VII spotkań teatralnych "bez maski". Mamy nadzieję, że zdążymy ze wszystkim, a nasz spektakl pt. "A niech to gęś kopnie"  przypadnie widowni do gustu. Szcególnie dużo pracy przed naszymi bohaterami, Zuzią - obsadzoną w roli tytułowej Gęsi - i Kacprem, który wciela się w postać Lisa. Każda jednak rola, mała czy duża, jest tak samo ważna. Zatem z całych sił postaramy się, żeby pierwszy występ zespołu 10kurtyna  był dla nas przyjemnym przeżyciem i dostarczył nam doświadczeń, które zaowocują wymiernymi korzyściami w przyszłości.

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!