foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

PASOWANIE11W dniu 1 marca 2019 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość pasowania na czytelnika. Wzięli w niej udział uczniowie klas pierwszych szkoły podstawowej. Pasowanie przeprowadziła Wróżka Czytuszka w otoczeniu swego bajkowego ,,dworu''. W trakcie uroczystości dzieci zdały krótki test na temat biblioteki i bajek. Następnie Wróżka Czytuszka pasowała każde dziecko, ogromnym ołówkiem, na prawdziwego czytelnika. W nagrodę za zdany test dzieci otrzymały wraz z dyplomem piękne zakładki i książeczki. Na zakończenie pierwszoklasiści odwiedzili bibliotekę szkolną i dokonali samodzielnego wyboru lektury.Pasowanie 3

Radosną imprezę przygotowały i poprowadziły uczennice gimnazjum i LO przy pomocy nauczycieli bibliotekarzy.

p. D. Bartuś

 

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!