Informujemy, że 4 marca 2019 roku rozpocznie się rekrutacja do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 27 w Zabrzu przy ulicy Chopina 26. Rodzice dzieci zamieszkujących obwód szkoły proszeni są o zgłoszenie się do sekretariatu i wypisanie zgłoszenia dziecka do klasy pierwszej.

Kandydaci zamieszkali poza obwodem szkoły zostaną przyjęci do klasy pierwszej po przejściu postępowania rekrutacyjnego, którego terminy i kryteria przedstawiono poniżej w załączniku.

Do pobrania pliki:

SP 27 rekrutacja klasy pierwsze - do pobrania plik

Zgłoszenia dziecka do klasy pierwszej - do pobrania plik

Zarządzenie 19 ws. terminów rekrutacji do klasy pierwszej uczniów zamieszkałych poza obwodem szkoły - do pobrania plik

Uchwała rekrutacja do kl I poza obwodem - do pobrania plik

Wniosek o przyjęcie dziecka do klasy pierwszej zamieszkałego poza obwodem szkoły - do pobrania plik

Drugi do pobrania - plik pdf

Zapraszamy rodziców i dzieci na dni otwarte szkoły które odbędą się w dniu:

30 marca (sobota) w godzinach od 10.00 – 12.00.

TECH braz 2020 mm