przed 2W przeciągu ostatnich dwóch tygodni mieliśmy przyjemność gościć w naszej szkole dzieci z przedszkola przy ulicy Chopina 26. W ramach tzw. Dni Otwartych przedszkolaki poznają zakątki naszej szkoły i korzyści, jakie płyną z uczęszczania na nasze zajęcia. Starsi koledzy i koleżanki z turystyki i przyrody przeprowadzili zajęcia pod opieką pani Doroty Bajer i pani Katarzyny Kowalskiej-Bławat, w których młodsi koledzy wzięli udział:

  • malowanie makaronu  
  • wyklejanie
  • wycinanie wzorów
  • zajęcia taneczne

Organizacja zajęć dla dzieci nie była łatwym wyzwaniem, ale wszyscy poradzili sobie doskonale. Dzieci wyglądały na bardzo zadowolone i wyraziły chęć przybycia do naszej szkoły. W nadchodzące weekendy odbędą się także Dni Otwarte dla rodziców, którzy są zainteresowani programem edukacyjnym naszej szkoły. Na wszystkich przybyłych będzie czekał słodki poczęstunek.

A. Kowalska kl. 3m

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!