foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

IMG 20180125 092708Dzieciaki z podstawówki mogą cieszyć się nowym sprzętem w postaci monitorów dotykowych, które możemy znaleźć w sali nr 13 i 14. Urządzenia zaczęły działać już w poniedziałek (22 stycznia). Co ważne są bardzo nowoczesna, a paradoksalnie, ich obsługa nie jest trudna. Nauczyciele mogą z nich korzystać na kilka różnych sposobów np. poprzez wyszukiwanie potrzebnych materiałów w google czy youtube. Bardzo przydatna jest także funkcja tzw. "białej tablicy", która umożliwia rysowanie figur na płaszczyźnie, brył przestrzennych z możliwością pokazywania ich w różnych rzutach i przekrojach, a także prostych czy układów równań. Dzieciom pomagają przede wszystkim w zrozumieniu wielu zagadnień, pobudzają ich wyobraźnię i pamięć za pomocą różnych typów zaznaczeń i ogromnej palety barw.

Młodzi uczniowie zdają się być zainteresowani i w pełni zaangażowani w lekcję, co niezmiernie cieszy.

Pozostaje tylko czekać na owoce ich wytężonej pracy! 

M. Kycia kl. 3m

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!