Kartofellsalat 2Pod koniec października uczniowie klas 4-8 uczestniczyli w ogólnopolskim konkursie kulinarno - językowym „Koch mir was!” czyli „Ugotuj mi coś!”, organizowanym w ramach projektu "Deutsch Plus". Zadanie polegało na przygotowaniu w maksymalnie trzyosobowych zespołach wybranego przez siebie dania, wykonaniu zdjęcia oraz zaprojektowaniu strony książki kucharskiej z przepisem z kuchni niemieckiej w formie cyfrowej . Nasi uczniowie przygotowali wiele potraw, z czego do konkursu przystąpiło pięć. Forma projektu była doskonałą okazją nie tylko do doskonalenia umiejętności kulinarnych i szlifowania języka obcego, ale również do zabawy i zdobywania nowych doświadczeń.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom projektu! Szczególne podziękowania należą się Rodzicom, którzy aktywnie zaangażowali się w jego realizację! Ich ostateczną postać zwdzięczamy Paniom: Magdzie Kuc i Małgorzacie Wójcikiewicz, którym z całego serca dziękujemy za pomoc, pomysł i zaangażowanie.

p. J. Prochota

TECH braz 2020 mm