foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Kartofellsalat 2Pod koniec października uczniowie klas 4-8 uczestniczyli w ogólnopolskim konkursie kulinarno - językowym „Koch mir was!” czyli „Ugotuj mi coś!”, organizowanym w ramach projektu "Deutsch Plus". Zadanie polegało na przygotowaniu w maksymalnie trzyosobowych zespołach wybranego przez siebie dania, wykonaniu zdjęcia oraz zaprojektowaniu strony książki kucharskiej z przepisem z kuchni niemieckiej w formie cyfrowej . Nasi uczniowie przygotowali wiele potraw, z czego do konkursu przystąpiło pięć. Forma projektu była doskonałą okazją nie tylko do doskonalenia umiejętności kulinarnych i szlifowania języka obcego, ale również do zabawy i zdobywania nowych doświadczeń.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom projektu! Szczególne podziękowania należą się Rodzicom, którzy aktywnie zaangażowali się w jego realizację! Ich ostateczną postać zwdzięczamy Paniom: Magdzie Kuc i Małgorzacie Wójcikiewicz, którym z całego serca dziękujemy za pomoc, pomysł i zaangażowanie.

p. J. Prochota

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!