foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

IMG 20191115 WA0015Uczniowie klasy 1B na swoich zajęciach kontynuują przygodę z kodowaniem w ramach Ogólnopolskiego Programu – Uczymy Dzieci Programować.  Wykorzystują maty i kubeczki w 13 kolorach do kodowania, a także matę wirtualną. Mata świetnie sprawdza się podczas wprowadzania elementów programowania do zajęć dydaktycznych, jest również idealną pomocą w edukacji matematycznej, przyrodniczej i polonistycznej. Kubeczki są doskonałym przyborem wykorzystywanym do budowania piramid wg wzoru oraz do budowania zgodnie z podanym kodem. Dzięki zabawom z kodowania najmłodsi uczniowie rozwijają kreatywne i logiczne myślenie, ćwiczą samodzielność, poszerzają wyobraźnię, przygotowują się do nauki programowania. Pierwszaki świetnie opanowują umiejętność kodowania.  Zaciekawione, skoncentrowane i przejęte zadania wykonują prawidłowo i z ogromną radością.
 
p. A. Matusiak
Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!