foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

logoSDTMUczniowie klas 3-8 liczyli i zdobywali odznaki za poprawne obliczenia podczas lekcji matematyki.
Uczniowie klasy ósmej, którzy utworzyli Patrole Egzaminacyjne zachęcali młodszych kolegów i rówieśników do wytężonej pracy podczas długich przerw. Dzieci losowały pytania egzaminacyjne z tabliczki mnożenia, a za poprawne odpowiedzi uczniowie otrzymywali Odznakę Eksperta Tabliczki Mnożenia.

p. D. Bąkowska

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!