IMG 20191115 WA0007Jesień to piękna pora roku, pełna kolorów i cudownych widoków. Tegoroczna jesień jest wyjątkowo ciepła, dlatego też klasy: IB, IIA , II B wybrały się na  spacer po parku. Dzieci podziwiały park w jesiennej szacie, otaczającą przyrodę, rozpoznawały gatunki drzew, owoce i liście, które zbierały w celu wzbogacenia kącika przyrody. Park jest miejscem, gdzie można odpocząć, dotlenić się i na pewno miło spędzić czas. Na zakończenie dzieci świetnie się bawiły na placu zabaw.

p. A. Matusiak

TECH braz 2020 mm