foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Uczniowie klas pierwszych Szkoły  Podstawowej nr  27 w Zabrzu  przygotowywali się do uroczystości ślubowania od kilku tygodni. Uczyli się dzielnie wierszy, piosenek, wytrwale ćwiczyli podczas prób. 11 października zostali pełnoprawnymi uczniami i odbyli uroczyste pasowanie na uczniów klasy pierwszej. W tym celu przygotowali i zaprezentowali na sali gimnastycznej wiersze i piosenki. Rodzice uczniów byli bardzo dumni ze swych pociech. Po zakończonej części artystycznej, w niezwykle podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym pierwszacy ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom.

Pan Dyrektor Mirosław Mendecki i Pani Dyrektor Elżbieta Brzezińska wraz z wychowawczyniami: Kingą Kanią i Agnieszką Matusiak oficjalnie przyjęli uczniów do grona społeczności szkolnej pasując każdego ucznia symbolicznym ołówkiem i wręczając dyplomy.

W klasach czekał na dzieci słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Wszystkim uczniom życzymy wielu sukcesów szkolnych oraz samych piątek i szóstek.

p. A. Matusiak

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!