foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

W dniu 11.10.2019 uczniowie klasy 6B wzięli udział w Turnieju Gier Planszowych w ramach Code Week. Do ich dyspozycji były następujące gry: Abalone, NMBR 9, Blokus, Halli Galli, Super Farmer, 4 in a row - 4 w rzędzie, Robale, Pędzące jeże, Pędzące żółwie, Pędzące ślimaki, Przebiegłe wielbłądy, Jaipur, Pictureka . Zaletami spędzania wolnego czasu z grami planszowymi są: nawiązywanie relacji społecznych, współdziałanie i przestrzeganie w grupie określonych reguł, rozwijanie sprawności motorycznej, spostrzegawczości, refleksu, orientacji przestrzennej i pamięci.

p. A. Mucha

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!