foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

W dniu 11.10.2019 uczniowie klasy 6B wzięli udział w Turnieju Gier Planszowych w ramach Code Week. Do ich dyspozycji były następujące gry: Abalone, NMBR 9, Blokus, Halli Galli, Super Farmer, 4 in a row - 4 w rzędzie, Robale, Pędzące jeże, Pędzące żółwie, Pędzące ślimaki, Przebiegłe wielbłądy, Jaipur, Pictureka . Zaletami spędzania wolnego czasu z grami planszowymi są: nawiązywanie relacji społecznych, współdziałanie i przestrzeganie w grupie określonych reguł, rozwijanie sprawności motorycznej, spostrzegawczości, refleksu, orientacji przestrzennej i pamięci.

p. A. Mucha

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!