foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

SP 27 rekrutacja klasy pierwsze - do pobrania plik

Zgłoszenia dziecka do klasy pierwszej - do pobrania plik

Wniosek o przyjęcie dziecka do klasy pierwszej zamieszkałego poza obwodem szkoły - do pobrania plik

Druki dla kandydatów spoza obwodu szkoły - do pobrania plik

Zarządzenie 60 ws. terminów rekrutacji do klasy pierwszej uczniów zamieszkałych poza obwodem szkoły - do pobrania plik

Uchwała rekrutacja do kl. I poza obwodem - do pobrania plik

Więcej informacji o szkole znajduje się w zakładce szkoła.

Czytaj więcej: Rok św. Józefa 2021Uczniowie klas I-III wzięli udział w szkolnym konkursie plastycznym "Święty Józef nasz patron"

Serdecznie gratuluję wszystkim laureatom.

Pragnę pochwalić Waszą postawę: pełną chęci do nauki i dzielenia się swoimi talentami. 

p. B. Fox

Read more: Rok św. Józefa 2021

PLAKAT -„Tydzień Ziemi”

Uczniowie klas siódmych i klasy 1P i 1E/I technikum w ramach zajęć plastycznych wykonywali plakat ekologiczny. Tegoroczny, XXVIII „Tydzień Ziemi” organizowany przez Muzeum Górnictwa Węglowego, realizowany był pod hasłem: „Głodni świata - głodny świat” nawiązując do pandemii koronawirusa na świecie i jej skutków, między innymi do potrzeby pomocy humanitarnej i solidarności z krajami zagrożonymi głodem. W centrum uwagi znalazła się kwestia tęsknoty za możliwością korzystania z dóbr natury, ochrona tego, co dostaliśmy w posiadanie, kruchości i ulotności tego, co wydawało nam się pewne i dane na zawsze, zauważenie, że nie wszystko jesteśmy w stanie przewidzieć i zaplanować, ale wciąż jesteśmy odpowiedzialni za los ludzkości i planety. A także, czy zauważamy tych, którym potrzeba pomóc, bo sami sobie w tym trudnym czasie nie poradzą. Czy udało nam się zmienić hierarchię wartości a pandemia nas czegoś nauczyła, czy staliśmy się lepszymi czy wręcz odwrotnie.

 …

Read more: PLAKAT -„Tydzień Ziemi”

Czytaj więcej: Wiosna w pełniUczniowie z klasy 2B na zajęciach zdalnych -Teamsie wykonywali wiosenne drzewka z wykorzystaniem materiałów plastycznych i rolek po papierze. Dzieci pracowały chętnie i z wielkim zaangażowaniem oraz wykazały się kreatywnością.

p. A. Matusiak

Read more: Wiosna w pełni

Pisanki 2021

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych uczniowie kl.4-6 SP w ramach zajęć z plastyki i techniki wykonali pisanki, piękne jajka wielkanocne. Uczniowie wykazali się kreatywnością, ozdabiali jajka różnymi technikami. W galerii wybrane prace uczniów.…

Read more: Pisanki 2021

    

wst relpol phoenix contact LAPP GROUP

 

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!