foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Czytaj więcej: Wyróżnienie w Małym OKRze.Przez dwa dni (9-10 marca) w Sali Kameralnek MOKu trwały zmagania w eliminacjach miejskich Małego Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskie, do którego przystąpiło ponad 100 osób. Tym milej nam poinformować, że uczennica naszej szkoły podstawowej - Weronika Braun - otrzymała w nim wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy Weronice oraz opiekunowi p. B. Wyrzykowskiej-Piesik, ponieważ w konkurencji klas IV-VI poziom był bardzo wysoki. 

Wiosenne kodowanie...

Na dworze robi się coraz cieplej, pojawiają się pierwsze nieśmiało wychylające się przebiśniegi i krokusy, po śniegowych bałwanach nie ma już nawet śladu...to znak, że zbliża się wiosna.

Klasa I uczestniczy w kolejnej już V edycji Uczymy Dzieci Programować. Na ostatnich zajęciach dzieci nie tylko poznawały zwiastuny wiosny ale…

Read more: Wiosenne kodowanie...

Akademia bezpiecznego Puchatka!

„Akademia   Bezpiecznego   Puchatka” to ogólnopolski program edukacyjny, którego celem jest edukacja uczniów klas pierwszych w zakresie bezpieczeństwa, uczenie dzieci bezpiecznych zachowań na drodze, w domu, w szkole, w czasie zabawy i w czasie odpoczynku. Celem akcji jest edukacja i poprawa bezpieczeństwa dzieci, które rozpoczynają naukę w szkole oraz wspieranie ich…

Read more: Akademia bezpiecznego Puchatka!

Informujemy, że 17 lutego 2020 roku rozpocznie się rekrutacja do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 27 w Zabrzu przy ulicy Chopina 26. Rodzice dzieci zamieszkujących obwód szkoły proszeni są o zgłoszenie się do sekretariatu i wypisanie zgłoszenia dziecka do klasy pierwszej.

Kandydaci zamieszkali poza obwodem szkoły zostaną przyjęci do klasy pierwszej po…

Read more: Rekrutacja do Szkoły Podstawowej na r.szk. 2020/2021

Czytaj więcej: Żurawie dla Franka...W piątek 20.02.2019 uczniowie i nauczyciele naszej szkoły zrobili 115 żurawi z origami.Czytaj więcej: Żurawie dla Franka...

Żurawie były rozdawane (ponoc przynoszą szczeście) podczas festynu, jaki odbył sie w Szkole w Paniówkach, na rzecz chorego Franka.

Wszystkim zaangazowanym serdecznie dziękujemy.

p. J. Prochota

Read more: Żurawie dla Franka...

Czytaj więcej: Mamy klocki Maple!14.02.2020 w naszej szkole odbył się kiermasz ciast i gadżetów celem zebrania funduszy na zakup klocków Maple. Ilość ciast i drobiazgów zaskoczył nas bardzo pozytywnie. Dzieki współpracy i zaangażowaniu wielu osób (rodziców, uczniów, nauczycieli i obsługi) udało się osiągnąć cel. Dziękujemy za zaangażowanie.

Klocki są już zakupione i dostępne dla wszystkich uczniów i nauczycieli.

p. J. Prochota

 

Read more: Mamy klocki Maple!

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!