foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Pod koniec października odbyło się już ostatnie spotkanie projektowe STEMJAM. Podsumowaliśmy dwa lata naszej pracy, które w Walencji zostały przedstwione w postaci publikacji "wielkiej księgi robotów". Naszym celem było opracowanie 40 ćwiczeń z użyciem mBotów i to osiagnęliśmy. Oczywiście używanie książki, która ma ponad 500 stron byłoby szalenie niewygodne, więc wszystkie materały zostały zebrane na platformie edukacyjnej moodle. Zapraszamy do zapisów. Wejdź na stronę stemjam.eu i skorzystaj z baneru, który przekieruje cię prosto na platformę.

 

 

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!