foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Innowacja "Fizyka - Politechnika - Praca" będzie realizowana w terminie: 1.09.2013r. do 24.04.2015r.

Przedsięwzięcie ma na celu przygotowanie uczniów do podjęcia studiów na kierunkach technicznych. Szczególnie kierowane jest do młodzieży, która chce pogłębić wiedzę z zakresu fizyki i myśli o studiach na Politechnice bądź Akademii Medycznej. Ma być w swym założeniu nowatorskim rozwiązaniem zmierzającym do poprawienia jakości pracy szkoły. Zajęcia prowadzone będą w postaci wykładu bądź lekcji laboratoryjnych, często odbywać się będą na uczelni. 

Autorem projektu jest p. Marek Matlok. Innowacja wdrożona została w klasach II liceum i przewidziana na cykl dwuletni kształcenia.

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!