foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Ostrzeżenie
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/admzs10/domains/zs10.zabrze.pl/public_html/images/galeria/wydarzenia/2013_2014/SzwecjaPrintOfEurope,crop=1,crop_factor=50,ratio=0,thumbs=0.
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/wydarzenia/2013_2014/SzwecjaPrintOfEurope,crop=1,crop_factor=50,ratio=0,thumbs=0

Następny w kolejności okazał się wyjazd do Mölndal, w Szwecji, udział wzięli uczniowie naszego Liceum Ogólnokształcącego klasy 3m – Aleksandra Szymala, Korina Myrdek, Bartosz Rusecki oraz Marcin Marchelek. Wyjazd odbył się w dniach 16-18.12.2013, a nauczycielami towarzyszącymi uczniom podczas całej wizyty byli Anna Zwolińska oraz Sławomir Nadolski .

Ze względu na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia, wszystkie państwa biorące udział w projekcie zdecydowały się skrócić nieco długość trwania wizyty, nie mniej jednak to właśnie wyczuwalna w powietrzu atmosfera świąteczna zdawała się być tematem przewodnim niemalże całego pobytu w Szwecji.

Podczas pierwszych chwil uczniowie naszej szkoły z uśmiechem na ustach wzięli udział w rozmaitych zadaniach wymagających odpowiedniej dozy kreatywności, takich jak tworzenie tradycyjnych, szwedzkich prezentów świątecznych, czy też w warsztatach poświęconym kręceniu filmów, oczywiście z ich udziałem, odpowiadających głównej tematyce obecnie trwającego projektu.

W kolejnych dniach naszej młodzieży udało się zwiedzić takie miasta jak Göteborg, czy też urokliwe Liseberg, w którym wieczorną porą odbywał się tradycyjny Jarmark Bożonarodzeniowy. Dzięki temu uczniowie mieli okazję poczuć niezapomnianą magię świąt – zaobserwować i doświadczyć prawdziwych przygotowań świątecznych w Szwecji.

Wizytę zakończył pokaz własnoręcznie nakręconych przez uczniów filmów, smakowita kolacja pożegnalna oraz tradycyjne wręczenie dyplomów uczestnictwa w wizycie.

  • 1Szwecja2014
  • 2Szwecja2014
  • 3Szwecja2014
  • 4Szwecja2014
  • 5Szwecja2014
  • 6Szwecja2014
  • 7Szwecja2014
  • 8Szwecja2014

Simple Image Gallery Extended

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!