Ostrzeżenie
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/admzs10/domains/zs10.zabrze.pl/public_html/images/galeria/wydarzenia/2013_2014/LondynPrintOfEurope,crop=1,crop_factor=50,ratio=0,thumbs=0.
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/wydarzenia/2013_2014/LondynPrintOfEurope,crop=1,crop_factor=50,ratio=0,thumbs=0

Pierwsze spotkanie w ramach projektu Comenius „Digital Print of Europe” odbyło się w deszczowej Anglii, Londynie, w dniach 21-25.10.2012. W wyjeździe udział wzięli: Julianna Polit, Magda Mazińska oraz Mirosław Mendecki. Jako, że spotkanie miało charakter roboczy i jego celem było ustalenie najważniejszych zasad funkcjonowania projektu przez kolejne dwa lata, w wyjazd nie zostali zaangażowani uczniowie.

Podczas trwania wizyty, nauczyciele wzięli udział w kilku konferencjach i szkoleniach m.in. dotyczących fotografii cyfrowej, tworzenia tzw. podcastów, e-booków, flipbooków, czy też newsletterów. Oprócz tego, niezwykłym punktem programu okazał się być wyjazd do Hever Castle and Gardens, zamku będącego niegdyś własnością rodziny Boleyn.

• 1Londyn2014
  • 2Londyn2014