foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Comenius - Digital Print of Europe - to nazwa programu współpracy szkolnej objętego dofinansowaniem ze środków Unii Europejskiej, dotyczącego krajów członkowskich. Celem całego przedsięwzięcia m.in. jest realizacja międzynarodowych projektów edukacyjnych promujących naukę języków obcych, przedmiotów z zakresu nauk humanistycznych, ścisłych i przyrodniczych, jak również rozwijanie kontaktów między różnymi kulturami. Comenius jest jednym z czterech programów sektorowych przedsięwzięcia  pt. "Uczenie się przez całe życie". 

Obecnie, nasza szkoła, jest w trakcie realizowania projektu Digital Print of Europe (2012-2014), w którym bierze udział 8 państw: Polska, Hiszpania, Anglia, Niemcy, łotwa, Turcja, Szwecja i Finlandia. Myślą przewodnią jest wykorzystanie narzędzi multimedialnych w celu przedstawienia kultury krajów zaangażowanych w projekt. Do tej pory mamy za sobą wizyty w Anglii (Londyn), Polsce (Zabrze) i na Łotwie (Orge). Przed nami wyjazdy do Niemiec, Szwecji, Finlandii, Turcji i Hiszpanii. 

link do strony projektu

 

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!