Deklaracja dostępności

Wyjazd na Łotwę miał miejsce 02.06.13. - 07.06.13, wzięło w nim udział dwóch nauczycieli: Magda Mazińska i Julianna Polit oraz czterech uczniów naszej szkoły, tj. Monika Sopala, Joanna Wolna, Adrian Kuca i Jakub Gorajek. Nasi przedstawiciele dołączyli do pozostałych członków państw biorących udział w projekcie Digital Print of Europe. Podczas pobytu uczniowie wzięli udział w warsztatach zorganizowanych na wydziale Multimedia w jednej ze szkół miasta Ogre, dodatkowo mieli okazję zwiedzić znany łotewski plan filmowy oraz kino "Cinevilla", gdzie aktywnie uczestniczyli w pokazie efektów specjalnych i nakręcili swój własny film. Nie zabrakło też chęci do zwiedzenia Pałacu Rundāle i jednego z najważniejszych miast Łotwy, Rygi.

link do galerii