foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Wyjazd na Łotwę miał miejsce 02.06.13. - 07.06.13, wzięło w nim udział dwóch nauczycieli: Magda Mazińska i Julianna Polit oraz czterech uczniów naszej szkoły, tj. Monika Sopala, Joanna Wolna, Adrian Kuca i Jakub Gorajek. Nasi przedstawiciele dołączyli do pozostałych członków państw biorących udział w projekcie Digital Print of Europe. Podczas pobytu uczniowie wzięli udział w warsztatach zorganizowanych na wydziale Multimedia w jednej ze szkół miasta Ogre, dodatkowo mieli okazję zwiedzić znany łotewski plan filmowy oraz kino "Cinevilla", gdzie aktywnie uczestniczyli w pokazie efektów specjalnych i nakręcili swój własny film. Nie zabrakło też chęci do zwiedzenia Pałacu Rundāle i jednego z najważniejszych miast Łotwy, Rygi.

link do galerii

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!