foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Uczniowie klas pierwszych drugich i trzecich naszego Technikum uczestniczyli w tym roku szkolnym w zajęciach prezentujących Jaskinię 3D w Gliwicach. Każdy mógł założyć okulary, czujniki na dłonie i zwiedzić wnętrze statku, tropikalną wyspę, złapać balony lub nazbierać owoców z drzew. To było niesamowite przeżycie!

Druga część zajęć odbyła się w Zabrzu. Uczniowie poznawali zintegrowane środowisko Unity, które służy  do tworzenia gier trójwymiarowych oraz dwuwymiarowych lub innych materiałów interaktywnych takich jak: wizualizacje czy animacje. Młodzież budowała obiekty, które znajdują się na scenie gry wykorzystując do tego celu gotowe komponenty. Środowisko umożliwiało także podgląd kodu C#, który się automatycznie generował. 

 
Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!