foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

1 października klasa 2 „c” w ramach zajęć z modułów pojechała na Wydział Inżynierii Biomedycznej Politechniki Śląskiej w Zabrzu.

Wzięliśmy udział w zajęciach praktycznych dotyczących biomechaniki narządu ruchu człowieka. Każda chętna osoba miała okazję sprawdzić samego siebie. Kolejno udaliśmy się na zajęcia z zakresu badania materiałów. Po wykładzie mogliśmy się przekonać, jak wykonuje się i na czym dokładnie polegają badania materiałów od strony praktycznej.

Wyjście na Politechnikę okazało się ciekawym doświadczeniem dla każdego z nas!

link spotkanie z nauką nr 2

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!