foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

65.OKRW dniach 7-9 września w Instytucie Myśli Polskiej w Katowicach trwały eliminacje rejonowe 65. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Naszą szkołę i Zabrze reprezentowały 4 osoby.

Z przyjemnością informujemy, że Zuzanna Gajdzik z klasy 2o zajęła I miejsce w kat. recytacja, a Lena Piesik z 2H (akompaniament Mateusz Ferst z 4b/d) i Amelia Cieślik z 2H (akompaniament Lena Piesik) zdobyły wyróżnienie  w kat. poezja śpiewana.

Następny etap w Bielsku-Białej w Teatrze Polskim już 24 września. Trzymajcie za nas kciuki!!!

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!