foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

 

Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych w postępowaniu rekrutacyjnym

VII Liceum Ogólnokształcące (Zespół Szkół Nr 10) w Zabrzu

Liczba wolnych miejsc: 13

NazwiskoImięDecyzja
Adamski Jan przyjęty
Antoniak Krzysztof nieprzyjęty
Baran Daria nieprzyjęty
Barczak Norbert przyjęty
Bączyńska Oliwia przyjęty
Będzińska Agata nieprzyjęty
Białas Tomasz nieprzyjęty
Białek Faustyna przyjęty
Bielecka Julia przyjęty
Bojanowska Aleksandra nieprzyjęty
Borkowska Oliwia nieprzyjęty
Broja Mateusz przyjęty
Broja Nikola nieprzyjęty
Brzostkiewicz Sebastian przyjęty
Brzozowska Paulina nieprzyjęty
Bukowska Wiktoria nieprzyjęty
Burczyk Natalia nieprzyjęty
BYĆ HANNA nieprzyjęty
Chmielewska Patrycja nieprzyjęty
Chmura Wiktoria nieprzyjęty
Cioch Zofia przyjęty
Ciupa Marta przyjęty
Czajkowski Szymon nieprzyjęty
Czyba Kamil przyjęty
Dąbrowska Laura przyjęty
Dembicki Łukasz nieprzyjęty
Długosz Adrian przyjęty
Domagała Julia nieprzyjęty
Dulęba Piotr przyjęty
Dzido Wiktoria nieprzyjęty
Dziubek Marek nieprzyjęty
Gajewska Karolina przyjęty
Garbacik Daniel nieprzyjęty
Gemula Julia nieprzyjęty
Gniadek Oliwia przyjęty
Gołębiewski Filip przyjęty
Goździak Patrycja przyjęty
Grabarczyk Karol nieprzyjęty
Grabowski Wiktor przyjęty
Grabski Mateusz przyjęty
Gryma Sonia przyjęty
grzegorzyca kacper nieprzyjęty
Grzegorzyca Wiktoria przyjęty
Hyżak Magdalena nieprzyjęty
Janowicz Max przyjęty
Jeziak Kalina nieprzyjęty
Józefowska Agnieszka nieprzyjęty
Juraszczyk Nikodem nieprzyjęty
Kachel Adrian nieprzyjęty
Kamińska Aleksandra nieprzyjęty
Kamiński Jakub przyjęty
Karaś Semir nieprzyjęty
Kęsy Zuzanna nieprzyjęty
Kielar Nikola nieprzyjęty
Klimaszewska Jesica nieprzyjęty
Kopycińska Natalia nieprzyjęty
Kostrzewa-Pyrczak Karolina nieprzyjęty
Kosz Wiktoria przyjęty
Kot Kacper przyjęty
Kotuła Kinga nieprzyjęty
Kowalski Mateusz nieprzyjęty
KRAKOWIAK BARTOSZ przyjęty
Kropidłowska Agnieszka nieprzyjęty
Król Kacper nieprzyjęty
Krzciuk Wiktoria przyjęty
Krzon Nadia przyjęty
Krzon Oliwia nieprzyjęty
Kubiak Oliwia przyjęty
Kulig Mateusz przyjęty
Kupczak Jagoda przyjęty
Leś Anna przyjęty
Lewandowska Oliwia przyjęty
Lis Miłosz przyjęty
Lorek Piotr nieprzyjęty
Machaj Julia przyjęty
Maciak Patryk przyjęty
Macioch Oskar przyjęty
Madeja Marcin przyjęty
Madejewska Maja nieprzyjęty
Maleczek Filip przyjęty
Malinowska Jowita przyjęty
Mantyka Monika przyjęty
Matuszek Marcin przyjęty
Matuszewska Martyna nieprzyjęty
Michalska Magdalena nieprzyjęty
Mrozek Olga nieprzyjęty
Mucha Oliwer nieprzyjęty
Murkowski Daniel nieprzyjęty
Musialik Paweł przyjęty
Muzyka Szymon przyjęty
Nawrat Mateusz nieprzyjęty
Nieswiec Julia nieprzyjęty
Nowak Bartosz nieprzyjęty
Obstój Oskar nieprzyjęty
Odrobina Maciej przyjęty
Olejniczak Oliwier nieprzyjęty
Olszak Dawid przyjęty
Olszewska Joanna przyjęty
Orzoł Julia nieprzyjęty
Oszust Magdalena przyjęty
Paszek Stanisław nieprzyjęty
PAWLAS TYMON TOMASZ nieprzyjęty
Piechota Julia nieprzyjęty
Pieczyńska Anastazja przyjęty
PIECZYSKI PASKAL ,WOJCIECH przyjęty
Piernikarczyk Michał przyjęty
Pięta Nikola przyjęty
Płatek Monika przyjęty
Profus Natalia przyjęty
Pyras Mateusz przyjęty
Romanowski Patryk nieprzyjęty
Różacki Michał przyjęty
Sałata Kinga nieprzyjęty
Sikora Patryk przyjęty
Sklorz Katarzyna nieprzyjęty
Smoter Małgorzata przyjęty
Soballa Grzegorz przyjęty
Sokół Martyna nieprzyjęty
Sorokowska Oliwia przyjęty
Stalmach Dariusz przyjęty
Steiman Kacper przyjęty
Suszyńska Karolina nieprzyjęty
Szatanik Wojciech przyjęty
Szwed Aleksandra przyjęty
Szydło Martyna przyjęty
Świstek Krzysztof nieprzyjęty
Thiemel Zuzanna nieprzyjęty
Tomaszewski Mikołaj nieprzyjęty
Trąbka Dominik przyjęty
Trojanowska Aleksandra przyjęty
Trojanowska Ewa przyjęty
Wajda Sara nieprzyjęty
Walke Tomasz nieprzyjęty
Wasylewicz Borys nieprzyjęty
Wielichowska Sandra przyjęty
Wnuk Krzysztof przyjęty
wojnarowska zuzanna nieprzyjęty
Wollny Marco przyjęty
Woźniak Kacper nieprzyjęty
Woźniak Wiktor nieprzyjęty
Wójcik Szymon nieprzyjęty
Wudaszewska Oliwia nieprzyjęty
Zamęcka Karolina nieprzyjęty
Zawadzka Paulina przyjęty
Zimoląg Amelia nieprzyjęty
Zub Amelia przyjęty
Zuber Julia nieprzyjęty
Zwolińska Małgorzata nieprzyjęty
Żurawska Wiktoria przyjęty



OddziałNajniższa liczba punktów
(1H) artystyczno-językowa 77.6
(1GZ) klasa mistrzostwa sportowego 30 **
(1N) przyrodniczo-europejska 58.15

** - w oddziałach sportowych podstawą przyjęcia jest liczba punktów uzyskanych za próbę sprawności fizycznej



Data publikacji listy: 19.08.2020

 

Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych w postępowaniu rekrutacyjnym

Technikum Nr 7 (Zespół Szkół Nr 10) w Zabrzu

Liczba wolnych miejsc: 4

NazwiskoImięDecyzja
Adamek Paweł nieprzyjęty
Balicki Mateusz przyjęty
Bartuś Łukasz nieprzyjęty
Bedliński Jakub przyjęty
Bednorz Jakub nieprzyjęty
Biernat Mateusz przyjęty
Bogajewski Miłosz przyjęty
BOREK ADAM nieprzyjęty
Borkowski Mateusz nieprzyjęty
Borkowski Mateusz nieprzyjęty
Borys Radosław nieprzyjęty
Brzrzowski Maciej nieprzyjęty
Budnik Marcel przyjęty
Burdelski Adam nieprzyjęty
Choncel Antoni przyjęty
Chwiłkowski Olivier przyjęty
Cwołek Jakub przyjęty
Czechowski Jakub przyjęty
Czodrowski Kamil nieprzyjęty
Dąbrowska Patrycja nieprzyjęty
Dembicki Łukasz przyjęty
Diaków Mieczysław nieprzyjęty
Dobucki Wojciech przyjęty
Dołgij Kacper nieprzyjęty
Dorosz Bartosz przyjęty
Drewniok Dawid nieprzyjęty
Dymek Arkadiusz nieprzyjęty
Dziubek Marek przyjęty
Erdmann Tomasz nieprzyjęty
Fabisiak Piotr nieprzyjęty
Fenger Tadeusz przyjęty
Gawin Otylia nieprzyjęty
Głusiński Oliwier nieprzyjęty
Gołąbek Kacper przyjęty
Grzeganek Olaf nieprzyjęty
Grzegorczyk Olivier przyjęty
Grzelka Maciej przyjęty
Gutowska Barbara przyjęty
Halek Marwin nieprzyjęty
Hebda Krzysztof nieprzyjęty
Hodyl Filip nieprzyjęty
Horoshko Marian przyjęty
INTEK MATEUSZ nieprzyjęty
Intrys Szymon przyjęty
Jankowski Maciej nieprzyjęty
Jeziorski Kamil nieprzyjęty
Juranek Damian nieprzyjęty
Jurek Mateusz przyjęty
Kachel Adrian nieprzyjęty
Kaczmarczyk Jakub przyjęty
Kamińska Kinga przyjęty
Kamiński Kacper nieprzyjęty
Kara Łukasz nieprzyjęty
Karkoszka Dagmara nieprzyjęty
Kazik Bartosz nieprzyjęty
Kięczkowski Franciszek przyjęty
Kłosiński Piotr nieprzyjęty
Koczy Tomasz nieprzyjęty
Kos Igor przyjęty
Kowalski Mateusz przyjęty
Kozaczkiewicz Patryk przyjęty
Kozioł Szymon nieprzyjęty
Kozłowski Sławomir przyjęty
Krajewski Bartłomiej nieprzyjęty
Kukawka Karolina przyjęty
Kula Jakub nieprzyjęty
Kunce Grzegorz przyjęty
Kupka Witold przyjęty
Lubecki Mikołaj nieprzyjęty
Lubecki Sylwek nieprzyjęty
Łagocki Wiktor przyjęty
Majgier Michał przyjęty
Malicka Nicola nieprzyjęty
Maligłówka Michał nieprzyjęty
Malurdy Wiktoria nieprzyjęty
Marko Łukasz nieprzyjęty
Mathea Oliwer nieprzyjęty
Matula Mateusz przyjęty
Michalec Jakub Hubert nieprzyjęty
Mnich Matuesz nieprzyjęty
Musialik Paweł nieprzyjęty
Napierała Tomasz nieprzyjęty
Niedośpiał Oskar przyjęty
Niedurny Kamil nieprzyjęty
Niedźwiecki Mateusz nieprzyjęty
Nowak Olivia przyjęty
Nowak Remigiusz nieprzyjęty
Nowicki Kuba nieprzyjęty
Nowok Oliwer nieprzyjęty
Ogaza Michał nieprzyjęty
Okła Bartłomiej nieprzyjęty
Pakuła Jakub przyjęty
Palacz Krystian nieprzyjęty
Paszek Stanisław przyjęty
Pawlak Damian przyjęty
Pezdek Seweryn nieprzyjęty
Pieczko Gracjan przyjęty
Pieprzak Bartosz nieprzyjęty
Pilch Paulina nieprzyjęty
Plombon Jakub nieprzyjęty
Plona Rafał nieprzyjęty
Poganiok Patryk nieprzyjęty
Połośka Krzysztof przyjęty
POPIELSKI SZYMON nieprzyjęty
Rajkiewicz Kacper nieprzyjęty
Raś Dominik nieprzyjęty
Remer Dominik nieprzyjęty
Rodasik Jesika nieprzyjęty
Rohach Rostyslav nieprzyjęty
Rosiński Marcin nieprzyjęty
Różacki Michał nieprzyjęty
Różycka Alicja przyjęty
Rubacki Michał nieprzyjęty
Ryś Tomasz nieprzyjęty
Saternus Maciej przyjęty
Siedleczko Kacper nieprzyjęty
Sikora Patryk nieprzyjęty
Siwik Wojciech nieprzyjęty
Skalmierski Radosław nieprzyjęty
Sklorz Katarzyna nieprzyjęty
Skowronek Dawid nieprzyjęty
Socha Mateusz przyjęty
Sokołowski Bartosz nieprzyjęty
Sołecka Katarzyna nieprzyjęty
Starzec Antoni przyjęty
Stawicki Oskar nieprzyjęty
Stec Kamil przyjęty
Stefankiewicz Bartosz nieprzyjęty
Stola Letycja przyjęty
Szczepaniak Jakub nieprzyjęty
Szczerkowski Krzysztof przyjęty
Świercz Bartosz nieprzyjęty
Thiemel Mateusz nieprzyjęty
Tomaszek Mateusz nieprzyjęty
Tomaszewski Michał przyjęty
Tomaszewski Patryk nieprzyjęty
Trojanowska Aleksandra nieprzyjęty
Ulaszek Łukasz przyjęty
Wach Marek nieprzyjęty
Waszczuk Maciej nieprzyjęty
WERNER JAKUB nieprzyjęty
Wiącek Jakub nieprzyjęty
Wiewióra Wiktor nieprzyjęty
Wilczyński Robert nieprzyjęty
Wiszniewski Jakub nieprzyjęty
Wiśniowski Igor nieprzyjęty
Witański Marcin przyjęty
Wójcik Szymon przyjęty
Zapart Mikołaj nieprzyjęty
Zawieracz Piotr przyjęty
Zdziebko Dominik nieprzyjęty
Zemczak Franciszek nieprzyjęty
Zienkiewicz Dawid nieprzyjęty
Żurke Dominik nieprzyjęty
Żyła Kacper przyjęty



OddziałNajniższa liczba punktów
(1I) technik informatyk 67.25
(1P) technik programista 85.45
(1E) technik elektronik 71.55



Data publikacji listy: 19.08.2020

 
Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!