foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Logo konkursu

8 października ruszył w naszej szkole Szkolny Konkurs Programistyczny. Celem konkursu jest odnalezienie przyjemności w programowaniu. Planujemy zadania wymagające logicznego myślenia, jednak powinny być wystarczająco łatwe aby osoby początkujące mogły czynnie uczestniczyć w konkursie. Zadania będą wysyłane przez edziennik. Pierwsze zadanie zostało wysłane i otrzymaliśmy już pierwsze rozwiązania. Proszę pamiętać, że termin nadsyłania rozwiązań mija 22 października. Zadania będą publikowane na stronie szkoły. Zachęcamy wszystkich naszych uczniów do podejmowania trudu rozwiązywania zadań, dopuszczane są wszystkie języki programowania uczone obecnie w naszej szkole. Planujemy zakończyć konkurs w czerwcu 2020 roku. Wszystkim programującym życzymy powodzenia i wytrwałości.
Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!