foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Aleksandra Pacan (1m) otrzymała wyróżnienie w Konkursie Plastyczno - Technicznym ,,Doniczka z surowców wtórnych", którego organizatorem był FCC Polska Sp. z o. o. i Miejski Ogród Botaniczny w Zabrzu. Celem konkursu stała się promocja idei ponownego wykorzystania surowców oraz zachowań proekologicznych. Przedsięwzięcie ma na celu rozwijanie kreatywnego myślenia w aspekcie recyklingu.

Gratulujemy Oli i opiekunowi p. I. Bacz.

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!