foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Deklaracja dostępności

IMG 20190727 212720W dniach od 21 do 28 lipca 2019 pięcioro uczniów klasy 3o: A. Młynarczyk, J. Młynarczyk, A. Kołodziej, A. Czyba, N. Kamieniorz  wraz z p.M. Przybyłowicz reprezentowało miasto Zabrze w Międzynarodowym Spotkaniu Młodzieży Miast Partnerskich w Essen. W zorganizowanym przez stronę niemiecką obozie brali udział młodzi ludzie z Essen (Niemcy), Grenoble (Francja), Tampere (Finlandia), Changzou (Chiny), Sunderland (Anglia), Niżny Nowogród (Rosja), Zabrze (Polska).

Był to niezwykły czas, podczas którego uczestnicy mieli możliwość doskonalić swoje umiejętności komunikacyjne w języku angielskim, przełamywać bariery kulturowe, ale najważniejsze nawiązywać nowe znajomości i zawierać nowe przyjaźnie.

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!