foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Deklaracja dostępności

akademia2 września w uroczysty sposób, podkreślając szczególnie 100 rocznicę powstań śląskich i 80 -tą  wybuchu II wojny światowej, rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Była razem z nami p. Prezydent M. Mańka - Szulik i Rektor Politechniki Śląskiej p. prof. dr hab. inż. A. Mężyk, który zaingurował, oficjalnie, rozpoczęcie nauki w nowo otwartych klasach technika programisty.

TVZ z dnia 2.09.2019

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!