foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Czytaj więcej: Mali aktorzy przecierają szlaki!12 czerwca popołudniu do szkoły przybyli rodzice, dziadkowie, znajomi goście, by zobaczyć występy dwu grup teatralnych: Rodzynka dziewczynka i nowej grupy Bez nazwy. 

Czwartoklasiści przecierali szlaki i oswajali się z tremą, gdyż chcą tak jak starsi koledzy - już utytułowani - startować w festiwalach teatralnych. Nie obyło się bez małych potknięć, ale wystepy były ciekawe, a młodzi artyści pełni zaangażowania. 

Gratulujemy!

Read more: Mali aktorzy przecierają szlaki!

Czytaj więcej: Nasze dziennikarki w Pokładach Kultury!Miło nam poinformować, że mamy zespół redakcyjny młodzieżowy działający w Pokładach Kultury. Melania Gwóźdź, Dominika Pisarska, Magdalena Wilk i Maja Żurek szlifują pióra, a przede wszystkim uczestniczą w ciekawych i mądrych spotkaniach, czynnie wpisują się w życie kulturalne Zabrza.

Gratulujemy i życzymy połamania piór! Oby tak dalej!

pokłady kultury

Read more: Nasze dziennikarki w Pokładach Kultury!

Czytaj więcej: Projekty edukacyjne w ZS10W piątek 25 maja odbyły się ostatnie prezentacje projektów edukacyjnych. Uczniowie klas drugich gimnazjum przedstawiali wyniki swojej całorocznej pracy na różnorodne tematy: od historii, poprzez sport, turystykę, kulturę Wielkiej Brytanii, a nawet astronomię. Prezentacje wielu grup były na bardzo wysokim poziomie, co doceniły komisje oceniające. Gratulujemy wszystkim prezentującym i zapraszamy do obejrzenia galerii dokumentującej ten dzień.

 https://www.facebook.com/zs10.zabrze/posts/1259611137502953

Read more: Projekty edukacyjne w ZS10

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!