Ostrzeżenie
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/admzs10/domains/zs10.zabrze.pl/public_html/images/images/galeria/wyroznieni_ucz/MagdalenaArchacka,root=1,iptc=1,print=1,download=1.
Uwaga

Magdalena Archacka była  uczennicą naszego gimnazjum, a teraz jest naszą licealistką. W roku szkolnym 2012/2013 otrzymała tytuł laureata konkursów przedmiotowych z: j. polskiego i j. niemieckiego, w związku z tym była zwolniona z egzaminu z części humanistycznej i językowej, tym samym uzyskując maksymalną liczbę punktów. Uczennica reprezentuje szkołę w licznych konkursach. Zajęła I miejsce w Miejskim Konkursie pt. "Zastosowanie matematyki w fizyce i chemii" oraz I miejsce w Miejskim Konkursie Recytatorskim Poezji Francusko-Hiszpańsko i Niemieckojęzycznej.   

Już w liceum w roku szkolnym 2013/2014 otrzymała stypendium Prezydent Miasta Zabrze w dziedzinie nauki. Gratulujemy!

Nie próżnuje i zdobywa kolejne laury: I miejsce w II Miejskim Konkursie Wiedzy o Zabrzu oraz II i I w IV i V Miejskim Konkursie Wiedzy o Języku "Czy znasz swój język ojczysty?", jak również wyróżnienie w III Ogólnopolskim Konkursie Historyczno-Literackim "Polskie więźniarki w Ravensbriick", dotarła do II etapu Olimpiady z języka polskiego i języka niemieckiego. Zajęła II w województwie i V w kraju miejsce w konkursie języka niemieckiego "Deutschfreund".  • Dyplom_1
  • Dyplom_2
  • Dyplom_3
  • Dyplom_4
  • Dyplom_5

Simple Image Gallery Extended

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!