Ostrzeżenie
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/admzs10/domains/zs10.zabrze.pl/public_html/images/images/galeria/wyroznieni_ucz/MagdalenaHolewa,root=1,iptc=1,print=1,download=1.
Uwaga

Była uczennicą naszego gimnazjum, następnie uczęszczała do naszego liceum.

Została już w klasie II gimnazjum (rok szkolny 2011/2012) laureatką konkursu przedmiotowego z matematyki, dlatego była zwolniona z egzaminu gimnazjalnego z tego przedmiotu i na świadectwie otrzymała  maksymalną liczbę punktów. To nie koniec sukcesów naszej uczennicy, bowiem jest również finalistka konkursu z geografii.   

W  roku szkolnym (2012/2013) uzyskała aż 4 tytuły laureata konkursu przedmiotowego z: j. polskiego, wos-u, matematyki i chemii. Magda jest również stypendystką p. Prezydent Miasta Zabrze w roku 2012.

W liceum otrzymała ponownie stypendium Prezydenta Miasta Zabrze w roku 2013 oraz stypendium Ministra Edukacji Narodowej, jako jedyna zabrzanka.

Zdobyła wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastyczny "Impresje baletowe"oraz I miejsce w IV Miejskim Konkursie Wiedzy o Języku Polskim "Czy znasz swój język ojczysty?".

W roku szkolnym 2013/2014 Magdalena zakwalifikowała się do II etapu LV Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym, otrzymała tytuł finalisty XI edycji Śląskiego Konkursu Matematycznego dla uczniów klas I i II szkół ponadgimnazjalnych województwa śląskiego, jak również wyróżnienie za uzyskany wynik w Międzynarodowym Konkursie „Kangur matematyczny”. Uczennica godnie reprezentowała szkołę w II Ogólnopolskim Konkursie Matematyczno-Informatycznym M@tando organizowanym przez Śląską Sieć Metropolitalną -  zajmując II miejsce. W tym samym roku szkolnym zdobyła także II miejsce w XXXVI Wojewódzkim Konkursie Matematycznym "Rozkosze Łamania Głowy" oraz II miejsce w XXII Wojewódzkim Konkursie "Nudna Matematyka".

W następnym roku szkolnym zdobyła między innymi III miejsce w III Ogólnopolskim Konkursie Matematyczno-Informatycznym M@tando drużynowo (razem z Joanną Grelską i Michałem Turkowskim, uczniami naszego liceum).

W 2016 roku Magda brała udział w II etapie Olimpiady Matematycznej i zdobyła tytuł podwójnego laureata IX Ogólnopolskiej Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH" w zakresie matematyki i fizyki, co bez postępowania rekrutacyjnego dało jej miejsce na wybranym kierunku Akademii Górniczo - Hutniczej w Krakowie.

W szkole średniej Magdalena Holewa realizowała indywidualny program nauki w zakresie chemii, matematyki, informatyki, języka angielskiego i języka hiszpańskiego i z czterech z nich otrzymała ocenę celującą. Aktywnie też uczestniczyła w zajęciach innowacyjnych „Fizyka – Politechnika - Praca”, pogłębiając tym samym swą wiedzę i zainteresowania.

Magdalena żywo uczestniczyła również w innych konkursach na terenie miastai województwa, wykazując się dużą wiedzą i umiejętnościami z zakresu języka polskiego, geografii, historii oraz umiejętnościami plastycznymi.

Uczennica godnie reprezentowała szkołę i miasto w regionie.

Życzymy jej dalszych sukcesów!

  • MHolewaMatematyka
  • MagdaHolewaFakt
  • MagdalenaHolewa1
  • MagdalenaHolewa2
  • magda1
  • magda2

Simple Image Gallery Extended

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!