foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Ostrzeżenie
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/admzs10/domains/zs10.zabrze.pl/public_html/images/images/galeria/wyroznieni_ucz/MagdalenaHolewa,root=1,iptc=1,print=1,download=1.
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/images/galeria/wyroznieni_ucz/MagdalenaHolewa,root=1,iptc=1,print=1,download=1

Była uczennicą naszego gimnazjum, następnie uczęszczała do naszego liceum.

Została już w klasie II gimnazjum (rok szkolny 2011/2012) laureatką konkursu przedmiotowego z matematyki, dlatego była zwolniona z egzaminu gimnazjalnego z tego przedmiotu i na świadectwie otrzymała  maksymalną liczbę punktów. To nie koniec sukcesów naszej uczennicy, bowiem jest również finalistka konkursu z geografii.   

W  roku szkolnym (2012/2013) uzyskała aż 4 tytuły laureata konkursu przedmiotowego z: j. polskiego, wos-u, matematyki i chemii. Magda jest również stypendystką p. Prezydent Miasta Zabrze w roku 2012.

W liceum otrzymała ponownie stypendium Prezydenta Miasta Zabrze w roku 2013 oraz stypendium Ministra Edukacji Narodowej, jako jedyna zabrzanka.

Zdobyła wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastyczny "Impresje baletowe"oraz I miejsce w IV Miejskim Konkursie Wiedzy o Języku Polskim "Czy znasz swój język ojczysty?".

W roku szkolnym 2013/2014 Magdalena zakwalifikowała się do II etapu LV Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym, otrzymała tytuł finalisty XI edycji Śląskiego Konkursu Matematycznego dla uczniów klas I i II szkół ponadgimnazjalnych województwa śląskiego, jak również wyróżnienie za uzyskany wynik w Międzynarodowym Konkursie „Kangur matematyczny”. Uczennica godnie reprezentowała szkołę w II Ogólnopolskim Konkursie Matematyczno-Informatycznym M@tando organizowanym przez Śląską Sieć Metropolitalną -  zajmując II miejsce. W tym samym roku szkolnym zdobyła także II miejsce w XXXVI Wojewódzkim Konkursie Matematycznym "Rozkosze Łamania Głowy" oraz II miejsce w XXII Wojewódzkim Konkursie "Nudna Matematyka".

W następnym roku szkolnym zdobyła między innymi III miejsce w III Ogólnopolskim Konkursie Matematyczno-Informatycznym M@tando drużynowo (razem z Joanną Grelską i Michałem Turkowskim, uczniami naszego liceum).

W 2016 roku Magda brała udział w II etapie Olimpiady Matematycznej i zdobyła tytuł podwójnego laureata IX Ogólnopolskiej Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH" w zakresie matematyki i fizyki, co bez postępowania rekrutacyjnego dało jej miejsce na wybranym kierunku Akademii Górniczo - Hutniczej w Krakowie.

W szkole średniej Magdalena Holewa realizowała indywidualny program nauki w zakresie chemii, matematyki, informatyki, języka angielskiego i języka hiszpańskiego i z czterech z nich otrzymała ocenę celującą. Aktywnie też uczestniczyła w zajęciach innowacyjnych „Fizyka – Politechnika - Praca”, pogłębiając tym samym swą wiedzę i zainteresowania.

Magdalena żywo uczestniczyła również w innych konkursach na terenie miastai województwa, wykazując się dużą wiedzą i umiejętnościami z zakresu języka polskiego, geografii, historii oraz umiejętnościami plastycznymi.

Uczennica godnie reprezentowała szkołę i miasto w regionie.

Życzymy jej dalszych sukcesów!

  • MHolewaMatematyka
  • MagdaHolewaFakt
  • MagdalenaHolewa1
  • MagdalenaHolewa2
  • magda1
  • magda2

Simple Image Gallery Extended

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!