foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Ostrzeżenie
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/admzs10/domains/zs10.zabrze.pl/public_html/images/images/galeria/wyroznieni_ucz/MartynaDudek,root=1,iptc=1,print=1,download=1.
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/images/galeria/wyroznieni_ucz/MartynaDudek,root=1,iptc=1,print=1,download=1

Martyna Dudek była  uczennicą naszego gimnazjum, teraz chodzi do liceum. Ma wiele osiągnięć plastycznych nie tylko na terenie miasta, ale również województwa czy kraju. Jak mówi jej opiekunka -  nauczycielka plastyki pani E. Dyl: „nie ma rzeczy, których nie potrafiłaby przedstawić”. Za swoje prace zdobyła liczne nagrody,  najważniejsze to:  III miejsce w 14 Międzynarodowym Festiwalu Rysowania, wyróżnienie w XV i XVI Konkursie Rysowania oraz I miejsce w Wojewódzkim Konkursie pt. „Karykatura Ślązaka”. Martyna udziela się również aktorsko uczestnicząc w pracach szkolnego koła teatralnego, jak również naszego chóru. 

  • KonkursMiedzynarodowy
  • dyplom1
  • dyplom2

Simple Image Gallery Extended

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!