foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

W dniach 3-6.04.2019 czworo nauczycieli z Zespołu Szkół nr 10 wzięło udział w siódmym spotkaniu projektowym w Coventry, w Wielkiej Brytanii. Koordynatorzy projektu przeanalizowali raport końcowy i napisali szkic tego raportu.
Pozostali nauczyciele przeprowadzili lekcje z uczniami pierwszych klas szkoły Howes Primary School oraz obserwowali zajęcia prowadzone przez angielskich nauczycieli. Pan Nadolski i pan Brandys wzięli udział w warsztatach BEACONING, gdzie zapoznali się z platformą, grami edukacyjnymi oraz aktywnie uczestniczyli w tworzeniu gier opartych na lokalizacji (Location Based Games) wraz z kodami QR.
Nauczyciele zwiedzili również Cambridge i jego słynne uniwersytety.
Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!