foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

dziennikarzeUczniowie z zajęć dziennikarskich przez cały rok szlifują swoje umiejętności pisarskie. Najpierw przygotowują warsztat pracy: spotykają się z praktykami - czyli aktywnymi dziennikarzami lub fotografami - aby rzetelnie napisać artykuł. Uczestniczą aktywnie w życiu miasta, biorą udział w licznych imprezach. Dzięki uprzejmości Teatru Nowego są stałymi bywalcami prób generalnych nowych spektakli teatralnych. Biorą w nich udział z prawdziwą przyjemnością. Efektem są liczne ciekawe recenzje, które pojawiają się na naszej szkolnej stronie, ale i też stronie teatru. Dzięki prężnie działającym uczniom z warsztatów artystycznych uczestniczą w licznych konkursach, koncertach laureatów i imprezach okolicznościowych. W tym roku szkolnym kilku uczniów napisało artykuły do lokolnych gazet na temat swoich uzdolninych koleżanek. Zatem pierwsze publikacje niektórzy mają już za sobą. 

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!