foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Czytaj więcej: Nasi uczniowie wiersze piszą!Miło nam poinformować, że Krystian Kowalski został laureatem XVII edycji Wojewódzkiego Konkursu Poetyckiego dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych "Antologia Poezji Dziecięcej i Młodzieżowej" , a więc jego wiersz został zamieszczony w tomiku.

Recenzentem tegorocznej edycji tomiku jest Grzegorz Turnau.

Serdecznie gratulujemy laureatowi.

Read more: Nasi uczniowie wiersze piszą!

Wspomnienia z planu teatralnego...

„Gorączka dojrzałości”, czyli wspomnienia z planu spektaklu w reżyserii Michała Białeckiego

W życiu są noce i dnie, ale są też niedziele, których jest najmniej

Maria Dąbrowska Noce i dnie

W czasach gdy codziennością stało się coś, co kiedyś było piętnowane czyli całodniowe siedzenie w domu, każda okazja do oderwanie się…

Read more: Wspomnienia z planu teatralnego...

Czytaj więcej: Mamy młodego poetę!Cieszymy się bardzo, że w grupie dziennikarskiej nie tylko działają osoby, które piszą artykuły i recenzje, ale też tworzą własne utwory. Gratulujemy Krystianowi Kowalskiemu debiutu poetyckiego w ramach XVI edycji Antologii Poezji Dziecięcej i Młodzieżowej.

Read more: Mamy młodego poetę!

Czytaj więcej: Dziennikarki świętowały 8 lat PK!Nasze młode dziennikarki uczestniczyły w piątek - 1 lutego - w uroczystości 8 urodzin Pokładów Kultury. Impreza miała miejsce w przepięknie wyremontowanej sali sprężarek Sztolni Kopalni Luiza. Dziewczyny otrzymały pamiątkowe dyplomy za zaangażowanie, inspirujące materiały dziennikarskie i budowanie marki zabrzańskiej kultury.

Gratulujemy: Melanii Gwóźdź, Agnieszce Musiał, Dominice Pisarskiej, Magdalenie Wilk i Mai Żurek. 

Read more: Dziennikarki świętowały 8 lat PK!

    

wst relpol phoenix contact LAPP GROUP

 

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!